Partneři a sponzoři

Moc děkujeme všem, kteří náš spolek podpořili nebo pravidelně podporují. Vážíme si každého daru, ať už finančního, materiálního nebo poskytnutí služby zdarma. Jen díky dobrým lidem můžeme poskytovat kvalitní péči a rozšiřovat naše služby.

Projekty, ve kterých jsme zapojeni


Kočičí přání

Projekt, díky kterému mají krásné Vánoce i Velikonoce kočky z ověřených organizací po celé ČR. Díky účasti v projektu získáváme desítky tisíc Kč ročně.


Click and feed

Vy klikáte a sponzor projektu Click and feed - Brit pravidelně zasílá krmivo zdarma různým útulkům po celé ČR. Od Britu dostáváme každým rokem cca 150 - 300 kg krmiva zdarma.


Pomáhám krmit

Kliknutím naplníte misku, jejich počet na konci měsíce sečtou a přepočítají na reálné krmivo. To do útulků odesílá sponzor projektu Calibra.


Calibra

E-shop s velmi kvalitním krmivem pro zvířata, který nás podpořil darováním speciálního krmiva (sensitive a hypoalergické).


Nakrm nás

E-shop, ve kterém můžete pomáhat útulkům nákupem krmiva, které dané útulky potřebují nejvíce.


Plné bříško

E-shop, ve kterém můžete nakoupit krmivo přímo do jednotlivých útulků.


GIVT.cz

Přes projekt GIVT.cz můžete nakupovat v mnoha velkých e-shopech a část z vašich nákupů putuje na vámi vybranou neziskovou organizaci aniž byste platili cokoli navíc. Ročně získáme pár tisíc Kč k dobru.


Krmiva Pučálka

E-shop s krmivy, který nás podpořil předměty do našich bazárků.


Firmy, které nás podpořili finančně


LUSH

Společnost LUSH vyrábí kosmetiku a prostřednictvím projektu LUSH Charity Pot jsme získali grant ve výši 40.000 Kč.


TAURUM

Společnost TAURUM pro nás pořádala charitativní aukce obrazů Tomáše Rusňáka, který své výtěžky pravidelně rozděluje mezi několik dalších neziskových organizací.


Kraje, obce


Plzeňský kraj

Děkujeme Plzeňskému kraji, který nám v letech 2022 a 2023 poskytl dotaci 100.000 Kč na podporu kastrací volně žijících koček. V roce 2021 nám poskytl dotaci ve výši 50.000 Kč se stejným záměrem.


Městský obvod Plzeň 4

Děkujeme Městskému obvodu Plzeň 4, který nám v roce 2023 poskytl dotaci 18.000 Kč na veterinární péči.


Firmy, které nám poskytli software zdarma


Microsoft for Nonprofits

Společnost Microsoft nám poskytla cloudové služby Azure zcela zdarma. Díky tomu nemusíme platit za server, webhosting ani naše cloudové úložiště na data.


Google for Nonprofits

Společnost Google nám poskytla software Gsuite, díky kterému máme e-mailové schránky "@fousky.cz" zdarma.


SupportBox

Společnost SupportBox nám poskytla software pro zákaznickou podporu, díky kterému můžeme spravovat naši hlavní e-mailovou info schránku a dokážeme si tak efektivně předávat e-maily mezi sebou, kterých není úplně málo :-)

Odebírejte Fouskozpravodaj do vašeho e-mailu

Přidejte se k našemu e-mailovému Fouskozpravodaji, občas vám pošleme přehled o tom, co se ve Fouskách stalo zajímavého. Třeba jaké máme nové kočky, kdo šel do adopce, zajímavé články nebo užitečné informace.