Jak nás můžete podpořit?

Fousky z.s. jsou nestátní nezisková organizace. Provoz organizace financujeme především z darů našich příznivců - běžných lidí jako jste vy. Za každou podporu jsme moc vděční, protože nám jejím prostřednictvím pomáháte v našem poslání.

Podpořit nás můžete několika způsoby, stačí si jen vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíc.

QR kód pro platební údaje
  • Číslo účtu: 2801001352/2010
  • VS: 996622
  • Zpráva pro příjemce: Podporujeme Fousky

Jakýkoliv finanční obnos nám vždy moc pomůže.

Z finančních darů hradíme vše, co souvisí s provozem útulku - veterinární ošetření, krmivo, vybavení pro kočky, které máme v péči, ale také výdaje na zaměstnance, dezinfekce, úklid, cestování do odchytových lokalit, účetnictví, energie a jiné důležité výdaje, které každá organizace naší velikosti má.

Nejvíc pomůžete, pokud se rozhodnete poskytnout některé z našich koček nový a milující domov.

A uděláte nám radost hned dvakrát - nejen, že zachráníte jeden kočičí život, ale adopcí uvolníte kapacitu pro příjem nějaké jiné opuštěné kočičí duše.

kočky hledající domov

Chcete-li nás podpořit, můžete nakoupit v našem charitativním e-shopu, který si sami spravujeme. Postupně budeme přidávat další produkty a pracujeme na rozšíření sortimentu.

Vyberte si hrneček, placku nebo třeba nějaké doplňky a přispějete tím našemu spolku.

Fousko e-shop

Nechcete posílat peníze, ale rádi byste nás i tak podpořili? Objednejte nám krmivo přes portál NakrmNas.cz.

Jak to funguje?

Stačí si na portálu Nakrmnas.cz vybrat stránku našeho spolku a podívat se, jaké krmivo nám chybí, objednat ho přímo přes portál, zaplatit a pak už se nemusíte o nic starat. O všechno se postarají zaměstnanci portálu, včetně doručení. Víc info o tom, jak to funguje, najdete přímo na jejich stránce.

Přejít na NakrmNas.cz

Máte doma nepotřebné věci, které ještě můžou někomu udělat radost? Rádi se jich ujmeme a využijeme je pro naše bazárky, které pravidelně pořádáme. Výtěžek z bazárků jdem na podporu koček v naší péči.

Seznam věcí, které se nám do bazárku hodí:

  • neotevřenou, novou kosmetiku
  • oblečení v dobrém stavu
  • knihy pro děti a o zvířatech
  • plyšáky a potřeby pro děti
  • dekorace do domácnosti
  • věcičky s kočičí tématikou a další

Darované věci do bazárku by měly být nepoškozené, v dobrém stavu a čisté (oblečení) - zkrátka v takovém stavu, aby si je někdo jiný mohl koupit. Pokud např. tvoříte handmade výrobky a chtěli byste nám něco ze své tvorby do bazárku věnovat, budeme moc rádi. Rádi vás zmíníme na našich sociálních sítích.

Pomoct můžete i jen svým místem a časem. Stačí poskytnout prostor u vás doma a stát se opatrovníkem. My tomu říkáme Fouskoteta / Fouskostrejda, ale také tomu můžeme říkat dočaskář.

My hradíme veškeré náklady - veterinu, krmení, stelivo. Na vás je jen kočku rozmazlovat a případně zajet na veterinu.

Jak se stát opatrovníkem

Odebírejte Fouskozpravodaj do vašeho e-mailu

Přidejte se k našemu e-mailovému Fouskozpravodaji, občas vám pošleme přehled o tom, co se ve Fouskách stalo zajímavého. Třeba jaké máme nové kočky, kdo šel do adopce, zajímavé články nebo užitečné informace.