Ava

  • Našla domov
  • Evidenční číslo: 782
  • Pohlaví: kočka
  • Datum narození: 1.6.2022   (před 2 roky)
  • Věková kategorie: dospělák (1-8 let)
  • Opatrovník: Kristýna (Hošťka u Tachova)

NAŠLA DOMOV.

Vítáme u Fousků novou kočičí rodinku. Přijeli k nám z Blovic.

Kontaktovala nás hodná paní, že se k nim na zahradu přitoulala kočička a přivedla sebou koťátka. Bohužel maminka po čase rodinu opustila a tyto miláčky nechala na pospas osudu.

Naštěstí se našel lidský anděl, který pomohl a o miláčky se postaral, než se u nás uvolnilo místečko.

Přestavujeme Vám 2 bílé kluky Apolla a Apríla a černobílou princeznu Avu. Koťátka jsou ještě vyplašená a nechápou co se děje. Bude to chviličku trvat, než si zvyknou a zjistí, jak je úžasné být v bezpečí a teple domova. U stále plné mističky.

6.2.2023: I přes to, že Ava lidem ještě úplně nevěří, dělá v dočasné péči velké pokroky. Z kočičky schovávající se za pračkou se již stala kočička odpočívající na okně a škrabadle. Lidská přítomnost jí nevadí, ale zatím ji přímo nevyhledává. Kvůli tomu by se hodila spíše ke zkušenému kočkaři, který s ní bude mít trpělivost a půjde na ní pomalu. Má velkou chuť do života a už netrpělivě vyhlíží nový domov, ve kterém by si mohla zvykat už napořád. Miluje kočičky, v novém domově musí mít kočičího kamaráda. Ráda si hraje, ale také má ráda svůj klid, nehodí se tedy k malým dětem. S tetou zatím pracují na manipulaci.

Jméno: Ava
Evidenční číslo: 782
Pohlaví: kočka
Datum narození / věk / kategorie: 1.6.2022 / před 2 roky / dospělák (1-8 let)
Datum nálezu: 20.11.2022
Místo nálezu: Blovice, U trati
Rasa: Evropská
Zbarvení: Černobílá krátkosrstá
Původ příjmu do organizace: nalezené zvíře hlášené na obec v místě nálezu
Nyní v péči opatrovníka: Kristýna (Hošťka u Tachova)

Domov našli tyto kočky

 

Odebírejte Fouskozpravodaj do vašeho e-mailu

Přidejte se k našemu e-mailovému Fouskozpravodaji, občas vám pošleme přehled o tom, co se ve Fouskách stalo zajímavého. Třeba jaké máme nové kočky, kdo šel do adopce, zajímavé články nebo užitečné informace.