Carol

  • Našla domov
  • Evidenční číslo: 886
  • Pohlaví: kočka
  • Datum narození: 1.9.2022   (před 2 roky)
  • Věková kategorie: dospělák (1-8 let)
  • Opatrovník: Niky (Plzeň)

Kočička Carol si sama řekla o pomoc. Přišla za dětmi na letním táboře, byla moc hodná a mazlivá a po pár dnech děti dovedla také za svými miminky v kůlně.

Jelikož dětem nebyl osud kočičky lhostejný, podělily se o nález se svými vedoucími. Přestože je tábořiště uprostřed lesa, děti i vedoucí obešli nejbližší sousedy a kočička nikomu z nich nepatří. Rozhodli se, že tam kočičku samotnou po odjezdu nenechají, a tak zkontaktovali naši Nikolku, kterou tímto vítáme v řadách dočaskářů, jelikož nikde jinde by pro tyto opuštěná zlatíčka opravdu nebylo místo. Maminka ještě krvácela, ale naštěstí není v ohržení života. Měla málo mléka a koťátka nepřibírala tolik, kolik by měla. Niky se chopila role matky a miminka krásně prospívají.

Carol byla ze začátku plašší, ale nyní je to již velký mazel. Nemá ráda přepravku, ale na tom se může do budoucna zapracovat. Je z ní úžasná maminka, svá miminka má neustále na očích a když je potřeba, tak zasáhne a rozpustí i roztomilé kotěcí rozbroje.

Jméno: Carol
Evidenční číslo: 886
Pohlaví: kočka
Datum narození / věk / kategorie: 1.9.2022 / před 2 roky / dospělák (1-8 let)
Datum nálezu: 24.8.2023
Místo nálezu: Zruč, 330 08, Zruč - Senec
Rasa: Evropská
Zbarvení: Mourovatá
Původ příjmu do organizace: nalezené zvíře hlášené na obec v místě nálezu
Nyní v péči opatrovníka: Niky (Plzeň)

Domov našli tyto kočky

 

Odebírejte Fouskozpravodaj do vašeho e-mailu

Přidejte se k našemu e-mailovému Fouskozpravodaji, občas vám pošleme přehled o tom, co se ve Fouskách stalo zajímavého. Třeba jaké máme nové kočky, kdo šel do adopce, zajímavé články nebo užitečné informace.