Duběnka ZAMLUVENÁ

  • Hledá domov
  • Evidenční číslo: 879
  • Pohlaví: kočka
  • Datum narození: 1.9.2018   (před 6 roky)
  • Věková kategorie: dospělák (1-8 let)
  • Opatrovník: Linda (Praha)

Duběnka je dobroučká, zhruba pětiletá kočička.

Od koťátka žila se svou majitelkou. Bohužel, stará paní je nemocná a domů už se nevrátí. Její rodina se o Duběnku postarat nezvládá, hlavně z časových důvodů; jsou pracovně často a dlouho mimo domov a Duběnka tuto samotu velmi špatně nese. Se zlomeným srdcem tedy udělali těžké rozhodnutí a rozhodli se Duběnce dát šanci najít lepší domov.

Duběnce chvilku trvalo, než se u nás rozkoukala. Přeci jen, strávila téměř pět let jako jedináček. Teď už ale rozkvetla a ukázala nám, jaká je to báječná kočička: Duběnka je nesmírně hodná, milá, přítulná, mazlivá, taky pěkně upovídaná a při vrkání a předení je snad nejhlasitější z celého depozita.

Duběnka hledá domov výhradně uvnitř. Může žít v rodině jako jedináček, nebo s jinou kočičkou, která je hodná a nepříliš dominantní. Dubí je hodně citlivá a neprůbojná kočička, která se čas od času nechá převálcovat silnějším soupeřem, proto by její kočičí kamarád měl být stejně jemný a laskavý.


Jméno: Duběnka
Evidenční číslo: 879
Pohlaví: kočka
Datum narození / věk / kategorie: 1.9.2018 / před 6 roky / dospělák (1-8 let)
Rasa: Evropská
Zbarvení: Mourovatá
Původ příjmu do organizace: darovací smlouva od původního majitele
Nyní v péči opatrovníka: Linda (Praha)
Test na Panleukopenii: ještě nebyl proveden
Test na FeLV: negativní
Test na FIV: negativní
Kastrovaná: Ano
První vakcinace: Ano
Druhá vakcinace: Ano

Nový domov hledají i tyto kočky

 

Odebírejte Fouskozpravodaj do vašeho e-mailu

Přidejte se k našemu e-mailovému Fouskozpravodaji, občas vám pošleme přehled o tom, co se ve Fouskách stalo zajímavého. Třeba jaké máme nové kočky, kdo šel do adopce, zajímavé články nebo užitečné informace.