Melichar

  • Opustil nás
  • Evidenční číslo: 692
  • Pohlaví: kocour
  • Datum narození: 1.5.2017   (před 7 roky)
  • Věková kategorie: dospělák (1-8 let)
  • Opatrovník: Libuška (Plzeň-Litice)

MELICHÁREK NÁS OPUSTIL

Tento krásný, nesmírně vděčný a upovídaný miláček byl nalezen ve Zbůchu, jak leží u silnice a skoro se nehýbá. Naštěstí jel kolem moc hodný pán, který si maličkého všiml a hned s ním jel na veterinu.

Je to mladý, nekastrovaný a nečipovaný krasavec. Nejspíše to vypadá, že byl dříve sražen autem. Celá zadní část těla je velmi pohmožděná. Melicharek má necitlivý ocásek, špatně chodí na zadní nožičky a bohužel se hlavně nemůže dobře vyprazdňovat a není schopný se sám vyčůrat. Byl extrémně zablešený, podvyživený a celkový stav byl velmi vážný.

Jsme rádi, že se chlapeček dostal k nám a bude mu zajištěna co nejlepší veterinární péče, aby z něj byl zase veselý kocourek.

OPUSTIL Melicharův stav velmi zlepšil,přibral na váze, nožičky zesílily a fungují dobře. Je již vykastrovaný, očkovaný, čipovaný, má amputovany nehybný ocásek. Močí sám, ikdyž se mu to nedaří do zachůdku, ale zvladá to na podložky, stolice mu bohužel odchází samovolně, nekontrolovatelně. Hledáme pro něj trpělivého majitele, nejlépe do domečku s přístupem ven, což usnadní péči a problémy s vyprazdňováním.

Jméno: Melichar
Evidenční číslo: 692
Pohlaví: kocour
Datum narození / věk / kategorie: 1.5.2017 / před 7 roky / dospělák (1-8 let)
Datum nálezu: 7.1.2022
Místo nálezu: Plzeňská, Zbůch
Rasa: Britská
Zbarvení: Šedá
Původ příjmu do organizace: nalezené zvíře hlášené na obec v místě nálezu
Nyní v péči opatrovníka: Libuška (Plzeň-Litice)

S láskou vzpomínáme také na tyto kočky

 

Odebírejte Fouskozpravodaj do vašeho e-mailu

Přidejte se k našemu e-mailovému Fouskozpravodaji, občas vám pošleme přehled o tom, co se ve Fouskách stalo zajímavého. Třeba jaké máme nové kočky, kdo šel do adopce, zajímavé články nebo užitečné informace.