Pišta

  • Našel domov
  • Evidenční číslo: 706
  • Pohlaví: kocour
  • Datum narození: 1.1.2016   (před 9 roky)
  • Věková kategorie: senior (8 let a více)
  • Opatrovník: Vlasta (Žerovice, Přeštice)

NAŠEL DOMOV :-)

Pištu a jeho kamarády zasáhla velká tragédie, když zemřela jejich milovaná maminka. Miláčkové přijeli k nám a nevěděli co se děje. Nejprve se schovávali a trošku trvalo, než se otevřeli.

Pak se stal zázrak a ozval se mladý pár, že si adoptují Pištu i Sally. Bohužel tento zázrak trval jen 2 měsíce a miláčkové se museli vrátit k nám. Když už si pomalu zvykli v novém, tak museli zase jít.

Holčička Sally už našla svůj domov. A teď by jsme to moc přáli tomuto krásnému chlapečkovi. Aby našel domov, kde bude pro svou rodinu dokonalý, a bude to rodina už napořád.

Pišta je moc hodný kocourek. Má moc rád lidskou i kočičí společnost. Kdo si maličkého vybere, nebude litovat. Je to hodný, mazlivý a milý parťák do života. Doma by si přál kočičího kamaráda.

Domů půjde: odčervený a odblešený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný a testovaný na felv a fiv

Součástí adopce je podepsání adopční smlouvy a příspěvek na veterinární péči , který putuje na pomoc dalším kočičkám. Děkujeme.

Jméno: Pišta
Evidenční číslo: 706
Pohlaví: kocour
Datum narození / věk / kategorie: 1.1.2016 / před 9 roky / senior (8 let a více)
Datum nálezu: 18.3.2022
Rasa: Evropská
Zbarvení: Bílomourovatý
Původ příjmu do organizace: darovací smlouva od původního majitele
Nyní v péči opatrovníka: Vlasta (Žerovice, Přeštice)

Domov našli tyto kočky

 

Odebírejte Fouskozpravodaj do vašeho e-mailu

Přidejte se k našemu e-mailovému Fouskozpravodaji, občas vám pošleme přehled o tom, co se ve Fouskách stalo zajímavého. Třeba jaké máme nové kočky, kdo šel do adopce, zajímavé články nebo užitečné informace.