O statečném Leonidasovi

A jeho dlouhém boji za spokojené, napapané bříško.

celý článek  

3 věci, které je před adopcí kočičky potřeba zvážit

Hledáte nového kočičího kamaráda, chcete udělat dobrý skutek a zvažujete adopci opuštěné kočičky? Jsme rádi za každý milující domov pro naše kočičí svěřence, adopce je však velký krok, který je potřeba dobře promyslet.

celý článek  

Kočky bez domova: 5 kroků, které mohou pomoci

I když bychom si to moc přáli, nepodaří se nám zajistit milující domovy všem opuštěným kočičkám. Je mnoho opuštěných zvířat a málo lidí, kteří jsou schopni pomoci. Každý z nás ale může udělat několik kroků, které pomůžou problém řešit.

celý článek  

5 důvodů, proč uvažovat o virtuální adopci

Virtuální adopce koček je skvělý způsob, jak pomoci zvířatům v nouzi. Mnoho koček trpí a potřebuje pomoc, ale nemohou být adoptovány kvůli různým důvodům, jako je vážná nemoc nebo chování neslučitelné s adopcí. Virtuální adopce je snadná a zvládne ji každý.

celý článek  

7 možností, jak nás podpořit, i když nemůžete darovat peníze

Nemůžete-li nám z jakýchkoli důvodů pomoci finančně, ale přesto byste nás chtěli nějakým způsobem podpořit, máme pro vás dobrou zprávu. Těch způsobů je hned několik.

celý článek  

Jak vybrat vhodnou kočičku k adopci

Adopce kočičky je krásná a ušlechtilá věc. Výběru toho správného kočičího parťáka se ale vyplatí věnovat dostatek času. Poradíme vám, nad čím se nejvíc zamyslet, než si pojedete pro svého nového člena rodiny.

celý článek  

Odebírejte Fouskozpravodaj do vašeho e-mailu

Přidejte se k našemu e-mailovému Fouskozpravodaji, občas vám pošleme přehled o tom, co se ve Fouskách stalo zajímavého. Třeba jaké máme nové kočky, kdo šel do adopce, zajímavé články nebo užitečné informace.