Elisabeth

  • Našla domov
  • Evidenční číslo: 804
  • Pohlaví: kočka
  • Datum narození: 1.4.2012   (před 13 roky)
  • Věková kategorie: senior (8 let a více)
  • Opatrovník: Linda (Praha)

Kočičce Elisabeth zemřela majitelka jelikož se jí neměl kdo ujmout, skončila u nás. Ihned po příjmu ji čekala těžká operace obrovského zánětu dělohy, ze které se dlouho vzpamatovávala.

Má vyšší věk, ale hraje si jako koťátko. Je drobounká, ale baští jako lev. Na všechny kočičky vrčí a syčí, ale přitom je k nim velmi ochranitelská, má je ráda a vzápětí je zve ke hře. Miluje lidi, vyhledává jejich společnost, ale často sekne svým drápkem. Chodí na wc, ale občas udělá loužičku vedle.

Elinka je speciální kočička. Své lidi miluje, chce pusinky a podrbat na bradičce. Na tělíčko je velmi citlivá a ožene se. Není se čemu divit. Dlouhé roky musela žít v bolestech. Přes to všechno je to kočička, která má obrovské charisma a dokáže si člověka získat. Hledáme stejně speciálního člověka, který ji bude mít rád snad ani ne přes to, jaká je, ale pro to, jaká je.

Elisabeth může být jedináčkem, pokud jste doma a můžete si navzájem dělat společnost. Pokud běžně pracujete, je potřeba, aby Elinka měla nekonfliktního kočičího kamaráda.

Jméno: Elisabeth
Evidenční číslo: 804
Pohlaví: kočka
Datum narození / věk / kategorie: 1.4.2012 / před 13 roky / senior (8 let a více)
Datum nálezu: 12.3.2023
Rasa: kříženec
Zbarvení: mourovatá
Původ příjmu do organizace: darovací smlouva od původního majitele
Nyní v péči opatrovníka: Linda (Praha)

Domov našli tyto kočky

 

Odebírejte Fouskozpravodaj do vašeho e-mailu

Přidejte se k našemu e-mailovému Fouskozpravodaji, občas vám pošleme přehled o tom, co se ve Fouskách stalo zajímavého. Třeba jaké máme nové kočky, kdo šel do adopce, zajímavé články nebo užitečné informace.