Puclík

  • Našel domov
  • Evidenční číslo: 878
  • Pohlaví: kocour
  • Datum narození: 1.8.2013   (před 11 roky)
  • Věková kategorie: senior (8 let a více)
  • Opatrovník: Libuška (Plzeň-Litice)

NAŠEL DOMOV.

Puclíček je elegantní pán v letech. Svůj život nejspíše prožil tak, jak uměl. Co víme určitě je, že cca 6 let žil na ulici. Neměl svůj pelíšek, své místo, svou rodinu, svůj domov..........

Pak se stalo něco, z čeho byl nejdřív vykulený. Opustil své staré místo ulice a přijel na nové místo, k novým lidem a nevěděl, co čekat.

Jak šel den za dnem, Puclík byl čím dál šťastnější a krásnější. Začal plně věřit a stal se z něj ten nejvděčnější kocourek pod sluncem. Miluje chování. Obejme Vás pacinkami a nechce pryč. Lásku oplatí i pusinkami.

Zkrátka nyní mu začal ten krásný život, který si přeje každé zvířátko bez domova. Dali jsme mu, co jsme mohli a teď, aby jeho cesta mohla dále pokračovat, potřebuje anděla, který mu dá ten skutečný a bezpečný domov.

Puclíček je přibližně 11ti letý kocourek, který půjde domů odčervený, odblešený, očkovaný, kastrovaný, testovaný na FeLV a FIV a s rozborem trusu.

Je to klučík, který má rád věci pod kontrolou a tak by byl pro něj ideální domov bez jiných kočiček nebo s kočičkou, která je jemná, něžná a potřebuje Puclíkovo ochranu. O takové pečuje s velkou láskou. Nekamarádí se s pyšnými kocourky, kteří chtějí velet smečce stejně jako Puclík.

Čeká na Vás na naší základně v Plzni, Liticích a můžete se na něj přijít nezávazně podívat. Není člověk, kterého by neokouzlil.

Jméno: Puclík
Evidenční číslo: 878
Pohlaví: kocour
Datum narození / věk / kategorie: 1.8.2013 / před 11 roky / senior (8 let a více)
Datum nálezu: 23.8.2023
Místo nálezu: Čebiv
Rasa: evropská
Zbarvení: černá
Původ příjmu do organizace: nalezené zvíře hlášené na obec v místě nálezu
Nyní v péči opatrovníka: Libuška (Plzeň-Litice)

Domov našli tyto kočky

 

Odebírejte Fouskozpravodaj do vašeho e-mailu

Přidejte se k našemu e-mailovému Fouskozpravodaji, občas vám pošleme přehled o tom, co se ve Fouskách stalo zajímavého. Třeba jaké máme nové kočky, kdo šel do adopce, zajímavé články nebo užitečné informace.