Tobiáš

  • Našel domov
  • Evidenční číslo: 702
  • Pohlaví: kocour
  • Datum narození: 1.1.2019   (před 6 roky)
  • Věková kategorie: dospělák (1-8 let)
  • Opatrovník: Lucie (Plzeň)

NAŠEL DOMOV

Toto nebožátko k nám přivezla hodná paní, ze stejného místa jako je Alfík. Pohyboval se ve Městě Touškově. Tobiášek je moc hodný a kontaktní kocourek. Je to mladý 2 letý kocourek, který má pohmožděné očičko, svrab v uších a ulámané některé zuby.

Tobiášku co jsi si musel asi venku zažít Jsme rádi, že jsi se dostal k nám do bezpečí Vítáme tě tímto u nás, teď už bude pořád plná mistička a spoustu rozmazlování

UTobiáška byly zjištěny zvýšené hodnoty štítné žlázy, bude tedy doživotně užívat léky. Je to ale vzorný pacient, po měsíci užívání má hodnoty v normě.

Tobíčkovi by se líbil klidnější domov s jednou nekonfliktní kočičkou bez přístupu ven a bez malých dětí. Je potřeba si jeho důvěru získat. Lidi miluje, ale je na jeho opatrnějším chování vidět, že mu někdo musel ublížit. Získat jeho důvěru není tak těžké, protože papání, mazleni a chování v náruči miluje . Dokáže pak vrkat jako holoubek.

Tobík je zkrátka správný parťák do života, který čeká na svoji příležitost mít své doma……

Jméno: Tobiáš
Evidenční číslo: 702
Pohlaví: kocour
Datum narození / věk / kategorie: 1.1.2019 / před 6 roky / dospělák (1-8 let)
Datum nálezu: 22.2.2022
Místo nálezu: Město Touškov, Dolní námestí
Rasa: Evropská
Zbarvení: Zrzavobílá
Původ příjmu do organizace: nalezené zvíře hlášené na obec v místě nálezu
Nyní v péči opatrovníka: Lucie (Plzeň)

Domov našli tyto kočky

 

Odebírejte Fouskozpravodaj do vašeho e-mailu

Přidejte se k našemu e-mailovému Fouskozpravodaji, občas vám pošleme přehled o tom, co se ve Fouskách stalo zajímavého. Třeba jaké máme nové kočky, kdo šel do adopce, zajímavé články nebo užitečné informace.