Bíba ZAMLUVENÝ

  • Hledá domov
  • Evidenční číslo: 914
  • Pohlaví: kocour
  • Datum narození: 1.6.2016   (před 8 roky)
  • Věková kategorie: dospělák (1-8 let)
  • Opatrovník: Linda (Praha)

Přijel k nám další smutný kocourek. Za poslední rok se chlapeček musel bohužel potýkat s bolestí a ztrátou svých milovaných lidských rodičů. Bíba před rokem přišel o svou milovanou maminku, kterou měl moc rád. Jelikož bohužel nemohl zůstat se synem paní v bytě, kde žili, tak se museli přestěhovat k otci syna. Bíba si tak musel zvykat na nové prostředí a nového člověka.

Když se zabydlel a byl zase spokojený a veselý, tak se stala opět bolestivá rána a přišel znovu o svého člověka. Tohoto černého miláčka jsme před časem kastrovali, tak si syn paní na nás vzpomněl a kontaktoval nás, zda bychom se nemohli chlapečka ujmout. Že sám teď musí vše zařídit a neví kam půjde a kde bude bydlet. Že si přeje pro Bíbu jen to nejlepší a aby bylo o něj postaráno nejlépe jak to jde. Tak chlapeček přijel k nám.

Bíba je nyní vyplašený a nechápe, co se to zase děje. Jakto, že se zase stěhuje? Proč mu osud vzal dalšího milovaného člověka? Zlatíčko krásné milujeme tě a zahrneme tě spoustou lásky, aby z tebe byl zase veselý a šťastný kocourek.

Bíba je velmi milý a klidný kocourek, který rád leží u okna a pozoruje. Máme podezření, že kocourkovi někdo ubližoval, protože dotek zatím nevyhledává a naopak je z něj velmi nejistý. S tetou pracují na důvěře. Pohladit se nechá, ale zatím je vidět, že se mu to moc nelíbí.

Bíba bude hledat ten nejlepší nový domov, bez přístupu ven a bez malých dětí. V novém domově by byl rád za kočičího kamaráda.


Jméno: Bíba
Evidenční číslo: 914
Pohlaví: kocour
Datum narození / věk / kategorie: 1.6.2016 / před 8 roky / dospělák (1-8 let)
Datum nálezu: 28.10.2023
Rasa: Evropská
Zbarvení: Černá
Původ příjmu do organizace: darovací smlouva od původního majitele
Nyní v péči opatrovníka: Linda (Praha)
Vhodný do domácnosti s přístupem ven? Ne
Vhodný k dalším kočkám? Ano
Vhodný k psům? Ne
Vhodný k malým dětem? Ne
Vhodný k odrostlejším dětem? Ano
Test na Panleukopenii: negativní
Test na FeLV: negativní
Test na FIV: negativní
Kastrovaný: Ano
První vakcinace: Ano
Druhá vakcinace: Ne

Nový domov hledají i tyto kočky

 

Odebírejte Fouskozpravodaj do vašeho e-mailu

Přidejte se k našemu e-mailovému Fouskozpravodaji, občas vám pošleme přehled o tom, co se ve Fouskách stalo zajímavého. Třeba jaké máme nové kočky, kdo šel do adopce, zajímavé články nebo užitečné informace.