Dědoušek

  • Opustil nás
  • Evidenční číslo: 689
  • Pohlaví: kocour
  • Datum narození: 1.10.2006   (před 18 roky)
  • Věková kategorie: senior (8 let a více)
  • Opatrovník: Linda (Praha)

Do Fousků přijelo jednoho dne další staré, zubožené zvířátko, které skončilo na ulici Bůh ví proč. Tento krásný 15 ti letý kocourek se přitoulal k jednim moc hodným lidem na zahradu a ti ho nenechali napospas. Kocourek přijel k nám, protože potřebuje péči a lásku. Dostal jméno Dědoušek. Miláček u nás zůstane na dožití. Vyšetření prokázala, že na nosánku má Skvamocelulární (někdy také spinocelulární) karcinom. Jedná se o nejčastější nádor u kočiček, zejména světlých, které žijí trvale venku.

Absolvovali jsme mnoho pohovorů, telefonátů a kontrol. Vyšetření bohužel nedopadlo dobře. Rakovina se rozšířila i do kostí a nejde odstranit chirurgickou cestou. Elektro-chemoterapie, fytoterapie a další jsou v takovém rozsahu neúčinné.

Dědoušek miluje svou úžasnou fouskotetu Lindu, která mu dopřeje ten nejúžasnější důchod. Domov plný lásky a rozmazlování, který doposud na ulici nezažil.

Jméno: Dědoušek
Evidenční číslo: 689
Pohlaví: kocour
Datum narození / věk / kategorie: 1.10.2006 / před 18 roky / senior (8 let a více)
Datum nálezu: 11.12.2021
Místo nálezu: Na Husinci, Rokycany
Rasa: evropská
Zbarvení: zrzavobílá
Původ příjmu do organizace: darovací smlouva od původního majitele
Nyní v péči opatrovníka: Linda (Praha)

S láskou vzpomínáme také na tyto kočky

 

Odebírejte Fouskozpravodaj do vašeho e-mailu

Přidejte se k našemu e-mailovému Fouskozpravodaji, občas vám pošleme přehled o tom, co se ve Fouskách stalo zajímavého. Třeba jaké máme nové kočky, kdo šel do adopce, zajímavé články nebo užitečné informace.