Ellie

  • Opustila nás
  • Evidenční číslo: 613
  • Pohlaví: kočka
  • Datum narození: 1.6.2020   (před 4 roky)
  • Věková kategorie: dospělák (1-8 let)
  • Opatrovník: Iveta (Kaznějov)

Elli se k nám dostala před dvěma týdny. Na veterinu ji odvezli její majitelé ve velmi kritickém stavu. Nechtěli se pouštět do další léčby. Paní veterinářka chtěla dát Ellie šanci. Byl jí jen jeden rok. Oslovila nás, zda-li bychom holčičku vzali pod svá křídla. Neváhali jsme. Zkusit se to prostě musí. Jen jeden jediný den to vypadalo světle. Tato Ellie fotka je z toho dne. Takhle si ji chceme pamatovat. Mazlila se a byla šťastná za to, že na to není sama. Po tomto dni se rapidně zhoršila a od toho dne musela být na hospitalizaci. Klinika dělala vše co mohla. Ellie měla silný zánět střev a celkové selhání organismu. Vše to vypadalo na panleukopenii, ale opakované testy jsou negativní.

"Ellie, my jsme to nechtěli vzdát. Ty jsi holčičko už neměla sílu. Moc nás to bolí. Za těch pár dní jsme Tě plně přijali za svou a nyní se neubráníme slzám. Holčičko, posíláme Ti věčné světýlko na Tvou cestu. Ať nalezne Tvá dušička to, po čem touží. Sbohem, holčičko."

Jméno: Ellie
Evidenční číslo: 613
Pohlaví: kočka
Datum narození / věk / kategorie: 1.6.2020 / před 4 roky / dospělák (1-8 let)
Datum nálezu: 4.7.2021
Rasa: evropská
Zbarvení: mourovatá
Původ příjmu do organizace: darovací smlouva od původního majitele
Nyní v péči opatrovníka: Iveta (Kaznějov)

S láskou vzpomínáme také na tyto kočky

 

Odebírejte Fouskozpravodaj do vašeho e-mailu

Přidejte se k našemu e-mailovému Fouskozpravodaji, občas vám pošleme přehled o tom, co se ve Fouskách stalo zajímavého. Třeba jaké máme nové kočky, kdo šel do adopce, zajímavé články nebo užitečné informace.