Nemo

  • Našel domov
  • Evidenční číslo: 757
  • Pohlaví: kocour
  • Datum narození: 1.5.2022   (před 2 roky)
  • Věková kategorie: dospělák (1-8 let)
  • Opatrovník: Kristýna (Hošťka u Tachova)

Z velmi nebezpečné lokality, kde každoročně umírá několik kočiček pod koly nákladních aut, jsme přijali kočičí maminku Gaiu a jejích 8 koťátek ze dvou vrhů. Navíc se paní, která se o kočičky několik let starala a krmila je, musí odstěhovat a kočičky by zůstaly úplně bez péče...

Gaia je cca 3letá kočička, která každý rok rodila koťátka. Ta poslední, letošní máme nyní u nás... Jsou to čtyři cca 4 měsíční a čtyři třítýdenní koťata.

Maminka i větší koťata jsou zatím hodně vyděšení...Uděláme vše pro to, aby u nás byli spokojení. Ale hlavně - jsou již v bezpečí.

Chlapeček Nemo je již 2x naočkovaný, může hledat tedy nový domov. Stále je bázlivejší, takže pracujeme na získání důvěry a vymazlování.

6.2.2023: Kocourek Nemo stále pracuje na socializaci, ale od příjezdu udělal velké pokroky. V tom správném domově z něj bude mazlivý kocourek, ale i tak bude potřebovat dostatek času, trpělivosti a především lásky. Nemo se již tety nebojí, přijde až k ní a klidně si vedle ní sedne. Nyní spolu pracují na mazlení a manipulaci, např. při podávní léků. Kocourek miluje papání, vždy netrpělivě čeká u misek. Nemo se hodí spíše do klidnější domácnosti, bez malých dětí. Kocourek by si také přál páníčky, kteří jsou více doma, bez častého kontaktu s lidmi by se mohl začít opět více bát. Je nutné, aby měl v novém domově kočičího kamaráda.

Jméno: Nemo
Evidenční číslo: 757
Pohlaví: kocour
Datum narození / věk / kategorie: 1.5.2022 / před 2 roky / dospělák (1-8 let)
Datum nálezu: 30.8.2022
Rasa: kočka evropská
Zbarvení: černá
Původ příjmu do organizace: darovací smlouva od původního majitele
Nyní v péči opatrovníka: Kristýna (Hošťka u Tachova)

Domov našli tyto kočky

 

Odebírejte Fouskozpravodaj do vašeho e-mailu

Přidejte se k našemu e-mailovému Fouskozpravodaji, občas vám pošleme přehled o tom, co se ve Fouskách stalo zajímavého. Třeba jaké máme nové kočky, kdo šel do adopce, zajímavé články nebo užitečné informace.