Sazík

  • Našel domov
  • Evidenční číslo: 786
  • Pohlaví: kocour
  • Datum narození: 1.12.2011   (před 13 roky)
  • Věková kategorie: senior (8 let a více)
  • Opatrovník: Libuška (Plzeň-Litice)

NAŠEL DOMOV.

Na Sazíčka se i v jeho vyšším věku usmálo štěstí, když našel u Fousků zázemí. Podařilo se ho dát vcelku do kupy. Nyní je to nádherný 5,6 kg kocourek, který si moc váží všeho, čemu se mu dostává. Přičištění zoubků se Sazíčkovi z tlamičky odstanily i dvě bulky. Bohužel je jednalo o hemangiosarkom, tumor.

Sazíčkovi může zbývat několik měsíců, možná i víc a přesto pro něj hledáme domov! Takový, jaký nejspíš nikdy neměl. Život tuláka ho musel stát mnoho sil. Když už se má mít dobře, přišlo zákeřné onemocnění. Rakovina.

Pro Sazíčka je teď každý den moc důležitý a my bychom si přáli, aby ho prožil tak krásně, jak jen to jde. Snažíme se, aby byl spokojený, ale je smutný. Chybí mu gauč, více mazlení a společnosti. Miluje lidi a kdyby mohl, umazlil by se. Že by mohl zažít noc v postýlce se svým páníčkem, o tom se mu asi ani nezdálo.

Sazíček si přeje skutečný domov. Je to cca 12ti letý kocourek, kastrovaný, FeLV a FIV negativní, čipovaný. Nejlépe by mu bylo samotnému bez jiných zvířat. Životem se musel probojovat a tak se z něj stal rváč. Snesl by kočičku, která bude sebevědomá a nenechá se ustrkovat. Není zlý, ale má tendence ostatní "vychovávat."

Sazíček je skvělý kocourek a teď má poslední šanci na to, aby zažil milující domov.

Rádi pomůžeme budoucímu majiteli s náklady na veterinární péči. Chceme, aby Sazík zažil to nejkrásnější.

Jméno: Sazík
Evidenční číslo: 786
Pohlaví: kocour
Datum narození / věk / kategorie: 1.12.2011 / před 13 roky / senior (8 let a více)
Datum nálezu: 3.12.2022
Místo nálezu: Brtí
Rasa: evropská
Zbarvení: černá
Původ příjmu do organizace: nalezené zvíře hlášené na obec v místě nálezu
Nyní v péči opatrovníka: Libuška (Plzeň-Litice)

Domov našli tyto kočky

 

Odebírejte Fouskozpravodaj do vašeho e-mailu

Přidejte se k našemu e-mailovému Fouskozpravodaji, občas vám pošleme přehled o tom, co se ve Fouskách stalo zajímavého. Třeba jaké máme nové kočky, kdo šel do adopce, zajímavé články nebo užitečné informace.