Kroketka

  • Našla domov
  • Evidenční číslo: 889
  • Pohlaví: kočka
  • Datum narození: 20.8.2023   (před 11 měsíci)
  • Věková kategorie: dospívající (6-12 měsíců)
  • Opatrovník: Niky (Plzeň)

Kočička Carol si sama řekla o pomoc. Přišla za dětmi na letním táboře, byla moc hodná a mazlivá a po pár dnech děti dovedla také za svými miminky v kůlně. Jelikož dětem nebyl osud kočičky lhostejný, podělily se o nález se svými vedoucími. Přestože je tábořiště uprostřed lesa, děti i vedoucí obešli nejbližší sousedy a kočička nikomu z nich nepatří. Rozhodli se, že tam kočičku samotnou po odjezdu nenechají, a tak zkontaktovali naši Nikolku, která pro kočičky hned vyrazila. Maminka ještě krvácela, ale naštěstí nebyla v ohržení života. Měla málo mléka a koťátka nepřibírala tolik, kolik by měla. Niky se chopila role matky a miminka krásně prospívají.

Kroketka je obrovský mazlík, vždy tetu vítá u dveří jako první. Ničeho se nebojí, nic ji nezaskočí, prostě úžasné koťátko. Je velmi hravá a miluje dovádění se svým kamarádem Willíkem.

Kroketka hledá domov bez přístupu ven. Podmínkou adopce je druhá kočička v domácnosti, nebo společná adopce s kocourkem Willym.

Jméno: Kroketka
Evidenční číslo: 889
Pohlaví: kočka
Datum narození / věk / kategorie: 20.8.2023 / před 11 měsíci / dospívající (6-12 měsíců)
Datum nálezu: 24.8.2023
Místo nálezu: Zruč, 330 08, Zruč - Senec
Rasa: Evropská
Zbarvení: Bílomourovatá
Původ příjmu do organizace: nalezené zvíře hlášené na obec v místě nálezu
Nyní v péči opatrovníka: Niky (Plzeň)

Domov našli tyto kočky

 

Odebírejte Fouskozpravodaj do vašeho e-mailu

Přidejte se k našemu e-mailovému Fouskozpravodaji, občas vám pošleme přehled o tom, co se ve Fouskách stalo zajímavého. Třeba jaké máme nové kočky, kdo šel do adopce, zajímavé články nebo užitečné informace.