Miloušek

  • Našel domov
  • Evidenční číslo: 788
  • Pohlaví: kocour
  • Datum narození: 1.3.2021   (před 3 roky)
  • Věková kategorie: dospělák (1-8 let)
  • Opatrovník: Karolína (Litice, Plzeň)

NAŠEL DOMOV.

Kocourek Miloušek docházel k jedním hodným lidem na jídlo a toužil po tom, aby měl to své jisté. Nejdříve se hodně bál, ale časem poznal, že může věřit....

Miloušek je mladý, cca 2 letý kocourek, který má moc rád hlazení. Téměř neustále vrní a krásně si zvyknul na život doma. Občas, když se cítí, že je toho asi moc, umí se ohnat. Není tedy vhodný do domácnosti s malinkými dětmi. Určitě není zlý nebo agresivní. Je to prostě jakási reakce. Zatím je v dočasné péči sám, nemáme zkušenost, jak reaguje na ostatní kočičky.

Je to miloučký a citlivý kocourek. Potřebuje získat sebevědomí a jistotu. Domov by se mu líbil u baráčku, kde bude moct chodit ven.

Miloušek je kastrovaný, felv a fiv negativní, odčervený, odblešený. Ještě ho čeká vakcinace a čipování. Domov vyhlíží už teď, protože si zaslouží ten nejkrásnější.

Jméno: Miloušek
Evidenční číslo: 788
Pohlaví: kocour
Datum narození / věk / kategorie: 1.3.2021 / před 3 roky / dospělák (1-8 let)
Datum nálezu: 18.12.2022
Místo nálezu: Žebráky, čast obce Hošťka
Rasa: evropská
Zbarvení: zrzavá
Původ příjmu do organizace: nalezené zvíře hlášené na obec v místě nálezu
Nyní v péči opatrovníka: Karolína (Litice, Plzeň)

Domov našli tyto kočky

 

Odebírejte Fouskozpravodaj do vašeho e-mailu

Přidejte se k našemu e-mailovému Fouskozpravodaji, občas vám pošleme přehled o tom, co se ve Fouskách stalo zajímavého. Třeba jaké máme nové kočky, kdo šel do adopce, zajímavé články nebo užitečné informace.