Vendelínka

  • Našla domov
  • Evidenční číslo: 794
  • Pohlaví: kočka
  • Datum narození: 1.12.2017   (před 7 roky)
  • Věková kategorie: dospělák (1-8 let)
  • Opatrovník: Libuška (Plzeň-Litice)

NAŠLA DOMOV.

Dnes přijela do Fousků tato holčička, která se zdržovala rok a půl na parkovišti u jedné restaurace v Holýšově. Hledala útočiště pod auty a byla šťastná za mističku s jídlem. Místní jí krmili a snažili se jí najít domov. Jak šel čas, kočička zůstávala stále na parkovišti až se její zdravotní stav velmi zhoršil.

Je to přibližně 5-ti letá kočička, která je kastrovaná! Je zvyklá na lidi a moc hodná. Evidentně kdysi měla majitele....

Má rýmu a zánět v obou očíčkách. Na levém oku má starou jizvu po vředu. Dělalo se i sono srdíčka a Vendelínka má hraniční HCM.

Co říct... Je nám smutno. Moc, protože je vidět, že Vendelínka je taková odevzdaná a je také smutná. Není jí vůbec dobře. Je i plná parazitů.

Vendelínka zatím jen leží a nijak se neprojevuje, má nasazenou léčbu a snad všechno zvládne. Držte jí i nám palečky prosím, ať je z ní šťastná a spokojená holčička, která bude mít radost ze života.

Jméno: Vendelínka
Evidenční číslo: 794
Pohlaví: kočka
Datum narození / věk / kategorie: 1.12.2017 / před 7 roky / dospělák (1-8 let)
Datum nálezu: 22.12.2022
Místo nálezu: náměstí 5. května, Holýšov
Rasa: evropská
Zbarvení: bílomourovatá
Původ příjmu do organizace: nalezené zvíře hlášené na obec v místě nálezu
Nyní v péči opatrovníka: Libuška (Plzeň-Litice)

Domov našli tyto kočky

 

Odebírejte Fouskozpravodaj do vašeho e-mailu

Přidejte se k našemu e-mailovému Fouskozpravodaji, občas vám pošleme přehled o tom, co se ve Fouskách stalo zajímavého. Třeba jaké máme nové kočky, kdo šel do adopce, zajímavé články nebo užitečné informace.